Memoriał Trenerów w Dąbrowie Tarnowskiej

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak corocznie w Dąbrowie Tarnowskiej w dniu 11 marca 2017 r. odbyły się zawody łucznicze – Memoriał Trenerów – poświęcone pamięci trenerów Dąbrovii – Gerardowi Borsie, Januszowi Czubowi i Januszowi Hudyce. Otwarcia zawodów dokonał Prezes Dawi Kot, a gośćmi na otwarciu byli przedstawiciele rodzin trenerów. Na starcie stanęło ponad 100 zawodniczek i zawodników z województw małopolskiego i świętokrzyskiego oraz ekipa z Ukrainy.

W licznym gronie uczestników była także 10-cio osobowa ekipa Grota Zabierzów. Z grona zawodniczek Grota 2-gie miejsce zajęła Karina Lipiarska-Pałka ulegając w finale reprezentantce gospodarzy – Katarzynie Mickiewicz 4:6. Na czwartym miejscu znalazła się Karolina Szajnowska /Grot/, która w walce o 3-cie miejsce uległa aktualnej mistrzyni Polski Małgorzacie Mickiewicz /Dabrovia/.

W kategorii młodzików 3-cie miejsc zajęła zawodniczka Grota Zabierzów – Zuzanna Kościelniak.