Jeden złoty i dwa srebrne medale Mistrzostw Małopolski w Boksie Olimpijskim

W dniach 22-24 marca 2024 r. w Lisiej Górze odbyły się Mistrzostwa Małopolski w Boksie Olimpijskim, z których przywozimy jeden złoty oraz dwa srebrne medale.

Tytuł Mistrza Małopolski na rok 2024 wywalczył Michał Zawadziński, który w kategorii wagowej do 63,5 kg stoczył 3 świetne pojedynki, z których 2 wygrał przed czasem.

Srebrny medal zdobył Jakub Pajerski w kategorii wagowej do 63,5 kg - senior. Jest to ogromny sukces dla Kuby, dla którego był to pierwszy start turniejowy.

Drugi tytuł Wicemistrza Małopolski wywalczył nasz kadet Krystian Adamczyk w kategorii wagowej do 46 kg.

Bliski zdobycia brązowego medalu w seniorach był Szymon Krzywiecki, który w kategorii wagowej 80 kg, który po bardzo zaciętej i wyrównanej walce uległ na punkty w ćwierćfinale zawodnikowi z Hutnika Kraków.

W narożniku trener: Grzegorz Zbroja

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w boksie olimpijskim

Tekst i zdjęcia: BKS SMOK ZABIERZÓW im. Andrzeja Firsta www.centrumboksu.pl

Galeria zdjęć

Jeden złoty i dwa srebrne medale Mistrzostw Małopolski w Boksie Olimpijskim 6 Jeden złoty i dwa srebrne medale Mistrzostw Małopolski w Boksie Olimpijskim 5 Jeden złoty i dwa srebrne medale Mistrzostw Małopolski w Boksie Olimpijskim 4 Jeden złoty i dwa srebrne medale Mistrzostw Małopolski w Boksie Olimpijskim 3 Jeden złoty i dwa srebrne medale Mistrzostw Małopolski w Boksie Olimpijskim 2 Jeden złoty i dwa srebrne medale Mistrzostw Małopolski w Boksie Olimpijskim 1
powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności