Sobota, 20 lipca 2024
Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
deszcz
4°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Budowa ścieżek spacerowych wraz z oświetleniem na działce w Niegoszowicach

Tablica informacyjna o projekcie

Wnioskodawca:  Gmina  Zabierzów

Całkowita wartość projektu: 230 219,17 PLN

Kwota dofinansowania: 64 651,00 PLN

Źródło dofinansowania : Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Termin realizacji projektu : 2022-2023

Opis projektu:

Operacja polegała na wybudowaniu przez wnioskodawcę - Gminę Zabierzów jednego ogólnodostępnego niekomercyjnego obiektu infrastruktury rekreacyjnej.  Powstała w ramach operacji infrastruktura będzie ogólnodostępna i  niekomercyjna (bezpłatna).

W założonym rezultacie na dz. nr 97 powstały oświetlone ścieżki spacerowe o pow. 302,00m2 jako miejsce infrastruktury rekreacyjnej. Należy podkreślić, iż projekt będzie realizowany na terenie działki już zagospodarowanej na cele rekreacyjno-społeczne, jako uzupełnienie już istniejącej infrastruktury. Na działce znajduje się  budynek w którym m.in. spotykają się seniorzy jak również dzieci i młodzież na organizowanych w budynku zajęciach. Powstała infrastruktura na terenie już istniejącego kompleksu umożliwi aktywny rekreacyjny wypoczynek na świeżym powietrzu i ruchową aktywność w czasie wolnym od pracy, będzie służyć zdrowiu i dobremu samopoczuciu mieszkańców zamieszkujących obszar LGD, jak również turystom. Rozbudowana strefa pozwoli wzbogacić ofertę i możliwości spędzania czasu wolnego i rekreacji, jak również umożliwi organizowanie przez Wnioskodawcę i NGO z terenu LGD rożnego rodzaju, spotkań tematycznych  wśród mieszkańców objętych obszarem LGD Blisko Krakowa.

Po zrealizowaniu operacji obiektem będzie zarządzał Wnioskodawca. Wnioskodawca zobowiązuje się do utrzymania wskaźników realizacji projektu w okresie związania z celem operacji.

W założonym rezultacie na dz. nr 97 powstały ścieżki spacerowe o pow. 302 m2 oświetlone 9 sztukami. lamp parkowych energooszczędnych.

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.