Poniedziałek, 22 lipca 2024
Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
deszcz
4°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Budynek zaplecza sportowego w Rudawie

Obiekt ma 260 m2. powierzchni oraz trybuny na ponad 150 miejsc. Projekt budynku został opracowany w 2010 roku, w listopadzie 2012 rozpoczął się pierwszy etap budowy. Na parterze znalazły się szatnie dla zawodników, magazyny i pokój sędziów piłkarskich. Na piętrze – sala spotkań i pomieszczenia techniczne. Cały obiekt dostępny jest dla osób niepełnosprawnych. Po wybudowaniu zaplecza szatniowego, przystąpiono do tworzenia infrastruktury zewnętrznej. Powstała droga dojazdowa, miejsca parkingowe, chodniki. Teren został splantowany i ogrodzony. Na boisku wymieniono bramki, powstały wiaty stadionowe dla gości i gospodarzy. Odnowiono murawę a teren boiska głównego i treningowego oraz część drogowa i parkingowa obiektu zyskały oświetlenie.

13 sierpnia 2016 r. na Stadionie LKS Orlęta Rudawa odbyły się Jubileuszowe obchody 70 – lecia działalności jednego z najstarszych Ludowych Klubów Sportowych w gminie Zabierzów oraz otwarcie nowego budynku zaplecza sportowego.

Polecamy film z obchodów 70 lecia LKS Orlęta Rudawa.

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.