Środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
deszcz
4°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Ośrodek Sportowo- Rekreacyjny

Hala Sportowa - ma wymiary 38 m x 16 m z nawierzchnią tarketową i trybunami na 260 miejsc umożliwia prowadzenie rozgrywek i treningów piłki siatkowej, koszykówki, piłki ręcznej. Widownia na 260 miejsc. Kabina spikerska do prowadzenia zawodów-obsługa tablicy wyświetlającej czas i wyniki rozgrywek , obsługa nagłośnienia oraz korzystanie ze sprzętu audio. Wysokie sklepienie nie ogranicza grających. Hala jest przystosowana do różnych gier z możliwością szybkiej zmiany osprzętu.

Pływalnia - o wymiarach 25 m x 12,5m z widownią na 260 miejsc przystosowana do rekreacji wodnej, prowadzenia nauki pływania, gier i zabaw w wodzie, oraz przeprowadzania zawodów pływackich Zastosowany, nowoczesny system uzdatniania wody basenowej, zapewnia wodę o stałej jakości i temperaturze 29 st C.
Kompleks szatniowo-sanitarny obiektu posiada nowoczesny system natrysków i szafek elektronicznie sterowanych, a obsługa systemem elektronicznym zapewnia ciągłość wejść klientów indywidualnych bez ustalania “sztywnych” godzin.

Niecka basenowa -dla najmłodszych - o wymiarach 5,90  m x 10,00 m, głębokość: 27-62 cm, temperatura brodzika 31 st C woda uzdatniana dodatkowo lampą UV.
Basenik posiada wiele atrakcji: zjeżdżalnia, grzybek, jeż i ławeczka perlista. Zapraszamy najmłodszych w godzinach udostępnienia pływalni wraz z opiekunem. Dzieci do lat 3 wstęp wolny.

Strona internetowa OSR:  https://osrzabierzow.pl/

Adres:

ul. Kolejowa 15a
32-080 Zabierzów

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.