Niedziela, 26 maja 2024
Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
deszcz
4°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz
Powróć do: Jednostki

Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów

Dane kontaktowe:

ul. Szkolna 2
32-080 Zabierzów
tel. 12 285 11 79
fax 12 285 27 55
e-mail: sekretariat@sckipgz.pl
www.sckipgz.zabierzow.org.pl

Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów jest placówką gminną działającą od lat osiemdziesiątych XX wieku. Głównym jej celem jest udostępnianie i upowszechnianie wiedzy i sztuki.
Wspomaga osoby, grupy i środowiska w rozwoju aktywności kulturalnej, artystycznej i społecznej. W swoim działaniu, z jednej strony opiera się na potencjale oczekiwań i potrzeb oraz dynamice środowiska, z drugiej strony czerpie inspiracje i wzorce z lokalnej tradycji.
Różnorodna działalność oraz intensywność wydarzeń kulturalnych sprawia, iż jest to placówka skutecznie promująca gminę.
Zespół instruktorów i animatorów kultury pracujących w Centrum Kultury, ze względu na interdyscyplinarność wykształcenia, znajomość środowiska i ciągłość doświadczeń przy dużej otwartości na zmiany, stanowi centrum ważnych dla społeczności lokalnej inicjatyw edukacyjnych i kulturalnych.
Centrum Kultury skupia wokół siebie nie tylko dzieci i młodzież, ale również seniorów i ludzi pochłoniętych pracą zawodową, którzy w zaciszu pracowni realizują swoje zainteresowania.
Ponieważ SCKiPGZ ma na celu jak najlepsze dostosowanie swojej oferty do rzeczywistych Państwa potrzeb, liczymy na nowe pomysły i inspiracje, które będą pomocne w naszej pracy.

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.