Niedziela, 19 maja 2024
Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
deszcz
4°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Skarby w Zabierzowie – działania promujące dziedzictwo obszaru Blisko Krakowa z wykorzystaniem marki „ Skarby Blisko Krakowa”

Loga instytucji publicznych i funduszy UE

Tytuł projektu: Skarby w Zabierzowie – działania promujące dziedzictwo obszaru Blisko Krakowa z wykorzystaniem marki „ Skarby Blisko Krakowa”

Wnioskodawca: Gmina Zabierzów

Całkowita wartość projektu:  50 780,00 zł

Źródło finansowania: Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – poddziałanie 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

Kwota dofinansowania: 29 945,00 zł

Opis projektu: Zadanie polegało na organizacji dwóch przedsięwzięć : edukacyjnego i kulturalnego, służących promocji dziedzictwa obszaru Blisko Krakowa z wykorzystaniem marki „ Skarby Blisko Krakowa” .
Przedsięwzięcie  kulturalne : Wernisaż i wystawa prac artystycznych promujących dziedzictwo obszaru Blisko Krakowa z wykorzystaniem marki „ Skarby Blisko Krakowa”, polegało na organizacji, na terenie gminy Zabierzów, w miejscowości do 5 000 mieszkańców, wernisażu prac ukazujących piękno i dziedzictwo obszaru Blisko Krakowa, a następnie trzy tygodniowej wystawie stałej prac. Wydarzenie było ogólnodostępne i bezpłatne.
W ramach realizacji zadania powstały grafiki ukazujące dziedzictwo obszaru Blisko Krakowa.
Przedsięwzięcie edukacyjne „ Zajęcia edukacyjne promujące dziedzictwo obszaru Blisko Krakowa z wykorzystaniem marki „ Skarby Blisko Krakowa”, polegało na organizacji w 10 szkołach znajdujących się na terenie gminy Zabierzów, prelekcji, która miała na celu prezentację obiektów marki „ Skarby Blisko Krakowa” wraz z omówieniem aspektów dotyczących dbałości o ochronę środowiska i przeciwdziałaniu zmianom klimatu poprzez zachowanie oraz ochronę dziedzictwa historycznego i kulturowego obszaru Blisko Krakowa.
 Materiały niezbędne, związane z przygotowaniem i realizacją przedsięwzięcia to : mapy papierowe zawierające graficzną prezentację obiektów znajdujących się na liście atrakcji turystycznych, w większości będących składnikami marki „ Skarby Blisko Krakowa”, mapy wiszące foliowane oprawione w rurki, tablice PCV oraz broszurki dot. aspektów dbałości o środowisko.

Termin realizacji projektu: 2021-2022

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.