Turniej piłki nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci
W ramach Igrzysk Dzieci w rywalizacji drużyn dziewcząt w piłce nożnej do zawodów przystąpiło sześć zespołów.
Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. W zawodach udział wzięły reprezentacje szkół podstawowych z: Rząski, Nielepic, Bolechowic, Zelkowa, Kobylan oraz Balic. Najlepszą drużyną turnieju okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej w Balicach. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Zelkowie, natomiast trzecie miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa w Nielepicach.
Wszystkim uczestniczkom gratulujemy postawy, a zwycięzcom życzymy powodzenia w kolejnym etapie.
Łukasz Łuszczek
Koordynator sportu szkolnego Gminy Zabierzów

Gmina
Dla Mieszkańca
Inwestycje i rozwój Gminy
