Niedziela, 14 czerwca 2026
Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
deszcz
4°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Turniej piłki nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci

W ramach Igrzysk Dzieci w rywalizacji drużyn dziewcząt w piłce nożnej do zawodów przystąpiło sześć zespołów.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. W zawodach udział wzięły reprezentacje szkół podstawowych z: Rząski, Nielepic, Bolechowic, Zelkowa, Kobylan oraz Balic. Najlepszą drużyną turnieju okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej w Balicach. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Zelkowie, natomiast trzecie miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa w Nielepicach.

Wszystkim uczestniczkom gratulujemy postawy, a zwycięzcom życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Łukasz Łuszczek
Koordynator sportu szkolnego Gminy Zabierzów

Galeria zdjęć

Turniej piłki nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 4 Turniej piłki nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 3 Turniej piłki nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 2 Turniej piłki nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci 1
powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.