Niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
deszcz
4°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Uczniowie z naszej gminy na Festiwalu Zawodów w Krakowie

W dniach 26-27 kwietnia 2023 r. w EXPO Kraków odbyła się X edycja Festiwalu Zawodów, którego organizatorem było Województwo Małopolskie. Wójta Gminy Zabierzów reprezentowała Ewelina Szlachta – Dyrektor GZEAS w Zabierzowie.

Na tegorocznym Festiwalu nie mogło zabraknąć naszych uczniów, którzy niebawem podejmą decyzję o wyborze szkoły ponadpodstawowej.

Festiwal jest miejscem spotkań uczniów, którzy podejmują decyzję o wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej, a tym samym zawodu jaki będą wykonywać w życiu. Uczniowie mogli się zapoznać z ofertą szkół branżowych z Małopolski, zobaczyć interaktywne prezentacje zawodów z różnych branż jak również porozmawiać ze starszymi kolegami, kształcącymi się w danym zawodzie.

W pierwszy dzień Festiwalu 26 kwietnia odbył się Quiz Wiedzy o Małopolsce. W związku
z obchodami Roku Mikołaja Kopernika, tematem quizu był Mikołaj Kopernik. Wzięły w nim udział 184 osoby, a uczniowie klasy 8a Szkoły Podstawowej w Rząsce okazali się być najlepsi. Miejsce 1 zdobył Wiktor Hajdas a miejsce 3 Patrycja Siastała. Nagroda to bilet do Energylandii.  Serdecznie gratulujemy.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami wydarzenia zapraszamy do odwiedzenia stron: www.zawodowa.malopolska.pl oraz www.zawodowa.pl

Na zdjęciach Szkoła Podstawowa: w Bolechowicach, Kobylanach, Nielepicach, Rząsce.

Galeria zdjęć

Uczniowie z naszej gminy na Festiwalu Zawodów w Krakowie 11 Uczniowie z naszej gminy na Festiwalu Zawodów w Krakowie 10 Uczniowie z naszej gminy na Festiwalu Zawodów w Krakowie 9 Uczniowie z naszej gminy na Festiwalu Zawodów w Krakowie 8 Uczniowie z naszej gminy na Festiwalu Zawodów w Krakowie 7 Uczniowie z naszej gminy na Festiwalu Zawodów w Krakowie 6 Uczniowie z naszej gminy na Festiwalu Zawodów w Krakowie 5 Uczniowie z naszej gminy na Festiwalu Zawodów w Krakowie 4 Uczniowie z naszej gminy na Festiwalu Zawodów w Krakowie 3 Uczniowie z naszej gminy na Festiwalu Zawodów w Krakowie 2 Uczniowie z naszej gminy na Festiwalu Zawodów w Krakowie 1
powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.