Czwartek, 25 lipca 2024
Imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
deszcz
4°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr

02.06.2024 roku w Klasztorze Karmelitów Bosych w Czernej, odbył się XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr z powiatów: Krakowskiego, Chrzanowskiego i Olkuskiego.

W koncercie udział wziął chór z Zabierzowa Voici di San Francesco. Ponadto koncert uświetniły występy Miejskiej Orkiestry Dętej z Trzebini, Diakonii Muzycznej Mariam z Czernej oraz Chórów Echo z Trzebini, Milenium z Trzebini, Hejnał z Bazyliki Św. Andrzeja w Olkuszu, Hasło z Bazyliki Mariackiej z Krakowa. W wydarzeniu udział wzięła Wójt Gminy Zabierzów Dorota Kęsek oraz Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zabierzów Jan Kultys.

Organizatorami Koncertu byli: Przeor Klasztoru Karmelitów Bosych w Czernej oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych miejscowości Czerna. Koordynatorem organizacyjnym wydarzenia był Andrzej Mędrala.

Galeria zdjęć

XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 17 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 16 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 15 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 14 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 13 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 12 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 11 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 10 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 9 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 8 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 7 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 6 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 5 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 4 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 3 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 2 XI Koncert Pieśni Patriotycznych i Maryjnych Chórów i Orkiestr 1
powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.