Środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
deszcz
4°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia w naszej gminie 14-16 czerwca 2024

Senioralia

Już w piątek zapraszamy Was na Senioralia – gminne święto Seniorów, które odbędzie się na Rynku w Zabierzowie, oficjalne rozpoczęcie imprezy godz. 15.00.

Szczegóły na plakacie oraz na stronie: https://sckipgz.zabierzow.org.pl/senioralia-i-dni-gminy-zabierzow-2024/

W sobotę mamy dla Was kilka propozycji:
... a wieczorem zapraszamy Was na Dni Gminy Zabierzów!

W sobotę na Rynku w Zabierzowie oficjalne rozpoczęcie imprezy o godz. 17.00. Na scenie wystąpią: o godz. 18.00 Oskar Cyms, po nim wystąpi zespół Contra, a o 20:15 na scenie pojawi się Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów. Występy gwiazd zakończy o 21:45 Sylwia Grzeszczak z Zespołem.

Szczegóły na plakacie oraz na stronie: https://sckipgz.zabierzow.org.pl/senioralia-i-dni-gminy-zabierzow-2024/

Podczas Dni Gminy Zabierzów 15 czerwca o godzinie 17:00 nastąpi oficjalne otwarcie wystawy ,,Ziemia Zabierzowska- podróże z historią i współczesnością”. To już trzecia edycja wystawy przygotowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Zabierzowskiej.  Wystawa łączy elementy historii regionu ze współczesnością, skupiając się na aktywności artystycznej twórców związanych z Ziemią Zabierzowską. Wśród autorów tekstów znajdują się: Edmund Dąbrowa, Anna Majewska-Gąsior, Marek Machnik, Bogusława Sak, Maria Szafraniec, Krzysztof Ślusarczyk, Małgorzata Zięć. Plenerowa prezentacja została przygotowana przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów.

Gminny Dzień Dziecka

W niedzielę 16 czerwca w ramach Dni Gminy Zabierzów na Rynku odbędzie się Gminny Dzień Dziecka! Zapraszamy Was od godz. 12.00 na występy małych artystów z naszej gminy, animacje, konkursy i strefę zabaw!

Również w niedzielę na Rynku swój Jubileusz 25-lecia działalności obchodzić będzie Gminna Orkiestra Dęta. Z tej okazji o 16.30 zagrają koncert!

Szczegóły na plakatach oraz na stronie: https://sckipgz.zabierzow.org.pl/senioralia-i-dni-gminy-zabierzow-2024/

Jak dojechać?
  • Zachęcamy do korzystania z bezpłatnej komunikacji gminnej w dotarciu na Rynek w Zabierzowie i powrocie do domu (linią GZ2 do/z przystanku „Zabierzów Rynek”, a liniami GZ31 i GZ32 do/z przystanku „Zabierzów Młyn” i krótki spacerek do Rynku. Rozkłady jazdy znajdziecie na stronie: https://zabierzow.org.pl/gminne-linie-autobusowe-gz2-gz31-gz32.html
  • Dodatkowo można skorzystać również z komunikacji MPK: liniami 268, 278 do/z przystanku „Zabierzów Młyn”, liniami 218, 248 i 948 do/z przystanku „Zabierzów Rynek” oraz 238 do/z przystanku „Zabierzów Centrum” lub „Zabierzów Kamieniołom” i krótki spacer do Rynku. Rozkłady jazdy MPK znajdują się na stronie: https://rozklady.mpk.krakow.pl/
  • Można jeszcze skorzystać z połączeń PKP do/z przystanku „Zabierzów”. Rozkład jazdy znajduje się pod linkiem: https://rozklad-pkp.pl/

Galeria zdjęć

Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia w naszej gminie 14-16 czerwca 2024 5 Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia w naszej gminie 14-16 czerwca 2024 4 Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia w naszej gminie 14-16 czerwca 2024 3 Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia w naszej gminie 14-16 czerwca 2024 2 Zapraszamy na nadchodzące wydarzenia w naszej gminie 14-16 czerwca 2024 1
powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.