Powróć do: Gmina

Powitanie

Wójt Gminy Zabierzów Elżbieta BurtanDrodzy Mieszkańcy i Goście, witamy serdecznie na nowej stronie internetowej Gminy Zabierzów.

Poza zmianą szaty graficznej nasz serwis wykonany został zgodnie z ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.
Strona jest w pełni responsywna, co ma znaczenie przy korzystaniu z niej na innych urządzeniach takich jak smartfony czy tablety.
Nowy portal dostosowany jest również do korzystania przez osoby ze szczególnymi potrzebami.
Mamy nadzieję, że będzie on dla Państwa przejrzystym i czytelnym źródłem lokalnych informacji oraz ułatwi załatwianie wszelkich spraw urzędowych.
Jesteśmy przekonani, iż informacje o zasobach przyrodniczych, zabytkach i bogatej historii, filmy promocyjne oraz zdjęcia malowniczych jurajskich krajobrazów pozwolą mieszkańcom  jeszcze bardziej poznać nieodkryte zakątki gminy a gości zachęcą do odwiedzania Gminy Zabierzów a w przyszłości do zamieszkania w niej.

Właśnie Tutaj! Zamieszkaj, zainwestuj, wypoczywaj….link do filmów promocyjnych gminy.

W związku z tym, że wciąż pracujemy nad uzupełnieniem poszczególnych działów nowego serwisu, to archiwalna strona znajduje się pod adresem: http://zabierzow2.mserwer.pl/

Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące naszej strony prosimy wysyłać na adres: zabierzow@zabierzow.org.pl

Wójt Gminy Zabierzów Elżbieta Burtan